Manicure żelowy

Piękne i mocne paznokcie na dłużej? Proponujemy trwały do 4 tygodni manicure żelowy.

Często zdarza się tak, że nawet przy najlepszej pielęgnacji i suplementacji, naturalna płytka paznokcia nie spełnia naszych oczekiwań co do jej wyglądu i kondycji. Bez względu na to, co robimy, paznokcie nadal pozostają kruche, nierówne i bez połysku.

Gdy naturalne paznokcie nie spełniają naszych oczekiwań zawsze możemy skorzystać z najnowszych rozwiązań z dziedziny stylizacji paznokci. Jedną z metod przedłużania paznokci i nadawania im odpowiedniego wyglądu jest metoda żelowa.

Dlaczego właśnie paznokcie żelowe?

Klientki najbardziej cenią sobie bardzo naturalny wygląd paznokcia oraz możliwość przedłużenia dowolnej długości. Żelem możemy oczywiście również utwardzić naszą naturalną płytkę, kiedy udało nam się zapuścić paznokcie, lecz obawiamy się ze się złamią i zniszczą.

Do przedłużenia paznokci stosujemy metodę szablon. Zaletą szablonu jest jego uniwersalność, można ją stosować do każdej płytki paznokcia, nawet tej niewymiarowej lub bardzo małej. Częsta przypadłością, z którą boryka się coraz więcej kobiet jest obgryzanie paznokci, dzięki żelowi możemy „zabezpieczyć” paznokieć, przedłożyć go, wyrównać deformacje i pozwolić mu na swobodny wzrost. Paznokcie wykonane metodą żelową cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientek.

Pasja i doświadczenie to nasza domena. Stylizacja paznokci jest sztuką połączenia perfekcji wykonania z doborem odpowiedniego zdobienia. Dlatego, pomimo długoletniego doświadczenia, staram się być na bieżąco w światowych trendach stylizacji paznokci, ciągle poszerzając swoja wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach tematycznych.

Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here

Umów się na wizytę