Depilacja woskiem

Depilacja ciała woskiem

W dzisiejszych czasach depilacja to już nie tylko wygoda, ale jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabieg depilacji traktowany jest dzisiaj przez kobiety i coraz częściej przez mężczyzn, jako obowiązek. Aby skóra pozostawała na długo jedwabista i idealnie gładka proponujemy Państwu zabiegi depilacji ciepłym woskiem.

Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Efekt zabiegu zależy od długości włosów. Na nogach optymalna długość to 5 mm. W przypadku włosów cienkich, delikatnych wartości te mogą być niższe.

W dniu zabiegu nie zaleca się stosowania preparatów natłuszczających, gdyż zmniejszają one przyczepność wosku.

Depilacja brwi, wąsika, pach, nóg, bikini, pośladków

Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką. Efekt depilacji – gładka, miła w dotyku skóra utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni od woskowania, w zależności od predyspozycji danej osoby.

Po dłuższym czasie systematycznej depilacji woskiem owłosienie staje się dużo słabsze i mniej widoczne. Wosk do depilacji może być zastosowany praktycznie w każdej części ciała i daje znakomite efekty, włączając w to brwi, twarz, bikini, pachy, ręce, nogi, kark, szyję i pośladki.

Zaletą depilacji woskiem jest niewątpliwie długotrwały efekt.

Efekty zabiegu:

  •  idealnie gładka, miła w dotyku skóra
  •  efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni
  •  po każdym zabiegu włosy odrastają delikatniejsze i rzadsze
  •  możliwość wyrwania wszystkich włosów, dzięki czemu odrastają równomiernie
  •  zabieg jest prosty i szybki

 

Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here

Umów się na wizytę