Bandaże Arosha

Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.
AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”
Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.
Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?
Zabieg poprzedzony jest peelingiem, który poprawia wchłanianie aktywnych składników oraz ampułką stosowaną pod bandaż. Wybrany obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie odpowiednio dobranego kremu. Zabieg należy stosować w seriach.Już po pierwszym zabiegu zauważyć można pierwsze efekty jednak pożądany efekt końowy serii uzyskamy po 8 zabiegach.Wiosna za pasem, nie ma na co czekać ! Wprasuj cellulit, ujędrnij skórę, pozbądz się nadprogramowych centymetrów !

ZMIEŃ KSZTAŁT SWOJEGO CIAŁA !

Z Arosha poczujesz się szczęśliwa, poprawi się Twoje samopoczucie, na twarzy pojawi się uśmiech, znowu będziesz mogła bez problemu założyć Twoje ulubione dżinsy!!!

AROSHA – DAJ SIĘ OWINĄĆ!

 

Zobacz nasz cennik!

Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here

Umów się na wizytę