Jakim zabiegom należy się poddać przed ślubem

31 maja 2017

Większość Panien młodych zadaje sobie pytanie jak wyglądać pięknie w tym ważnym dniu. Okazuję się, że sama suknia, makijaż i fryzura nie zawsze wystarczą. O co jeszcze należy się zatroszczyć i w jakim odstępie czasowym?

Od 6 miesięcy -do roku

Jeśli borykasz się z przebarwieniami, bliznami, wypryskami nie tylko na twarzy, ale i na ciele to idealny moment by rozpocząć serię zabiegów niwelujących te problemy.Dzięki zabiegom nie tylko Twoja twarz będzie wyglądać korzystniej, a sam makijaż będzie miał za zadanie jedynie podkreślić Twoją urodę a nie tuszować duże problemy. Również suknia odsłaniająca dekolt czy plecy będzie znacznie bardziej olśniewająca jeśli skóra będzie gładka.

Od 2 miesięcy do 4

To idealny moment na wygładzanie i intensywne nawilżanie skóry, jeśli skończyłaś serię zabiegów niwelujących np przebarwienia to skórze w tym momencie będzie bardzo potrzebna pielęgnacja podtrzymująca  oraz nawilżająca. Ponadto możesz zabrać się za modelowanie figury -bardziej napięta skóra, z mniejszym cellulitem , biust jędrniejszy, podniesiony, zgubionych kilka centymetrów w obwodzie… 🙂 To również czas na sprawdzenie jak Twoja skóra zachowuje się np po depilacji woskiem…zapewne oszczędzi Ci stresu w tak ważnym dniu -zero zacięć i podrażnień, a skóra totalnie gładziutka przez dłużej niż kilka godzin 🙂 Taki odstęp czasu to dobry moment na makijaż próbny, będziesz mieć sporo czasu na ewentualne zmiany -oczywiście należy pamiętać, że do dobrej wizażystki w okresie ślubnym należy zapisywać się nawet na 1,5 roku wcześniej!Jeśli wcześniej nigdy nie wykonywałaś regulacji brwi i henny -to dobry moment na udanie się do specjalisty -będziesz mieć sporo czasu na ewentualne modelowanie kształtu, koloru.

Od miesiąca do 2 tygodni

To idealny czas na ewentualny zabieg oczyszczający twarz, regenerację dłoni oraz stóp.

Tydzień

Czas na wykonanie depilacji woskiem -nogi, pachy, bikini, a nawet przedramiona, a także pedicure, manicure ślubny oraz zabieg bankietowy -czyli takiego, który sprawi, że skóra będzie wyglądać na wypoczętą, gładką, nawilżoną, a do tego henna z regulacją -niesamowicie ważna! Ślub i cała organizacja jest bardzo stresująca zwłaszcza dla panny młodej -dlatego dobrze jest na chwilę przed ślubem udać się na masaż relaksacyjny.

Jeśli jesteś przyszłą panną młodą to zapraszamy Cię do nas –indywidualnie dobierzemy dla Ciebie beauty program, który sprawi, że w tym wyjątkowym dniu będziesz lśnić.

 

Źródło zdjęcia:  http://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/close-up-z-oblubienicy-gospodarstwa-bukiet-%C5%9Blubny_937766.htm#term=wedding&page=1&position=38