Mikrodermabrazja diamentowa

Jest metodą mechanicznego ścierania warstwy rogowej naskórka. Metoda ta pozwala na precyzyjne, stopniowe oraz kontrolowane ścieranie powierzchni skóry warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia posiadającego specjalną głowicę diamentową oraz pompę zasysającą martwy zrogowaciały naskórek –można porównać go do odkurzania dywanu.

Mikrodermabrazja w wyniku ścierania powierzchniowych warstw skóry pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny, stymuluje wzrost nowej tkanki na miejsce starej usuniętej. Efekty zabiegu to gładsza, jaśniejsza, bardziej świeża, a ponadto znacznie lepiej wchłaniająca składniki aktywne skóra już po pierwszym zabiegu.Idealna dla skóry zanieczyszczonej, zmęczonej, szarej, na blizny potrądzikowe, rogowacenie okołomieszkowe, zaskórniki, szorstki naskórek.

Po każdym kolejnym zabiegu efekty są coraz bardziej widoczne Zabieg można przeprowadzać na większości typów skóry i na każdej części ciała (twarz, szyja, dekolt, plecy, dłonie i nogi). Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko się łuszczyć.Wskazane jest nie nakładanie kremów koloryzujących i podkładów przez przynajmniej 12 h i fotoprotekcja.

Przeciwwskazania:

skóra atopowa,
trądzik ropny,
trądzik różowaty,
planowane w najbliższym czasie opalanie, sauna, basen,
opryszczka,
przebywane kuracje dermatologiczne,
łuszczyca,
nowotwory.

Zabieg wspaniale współgra sam jak i w połączeniu z innymi.

Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here

Umów się na wizytę