Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to prawdziwy przełom w stylizacji paznokci! Ten niezwykle trwały manicure utrzymuje się aż 2 tygodnie – w tym czasie możesz zupełnie zapomnieć o pielęgnacji paznokci!

Manicure hybrydowy to unikalne połączenie wygody malowania paznokci z trwałością, którą do tej pory umożliwiało wyłącznie nałożenie żelu. Paznokcie hybrydowe zapewniają naturalny efekt przepięknie lśniącego i ekstremalnie trwałego koloru – bez konieczności ingerowania w płytkę, jak ma to miejsce w przypadku zabiegu przy wykorzystaniu żelu czy akrylu.

Manicure hybrydowy w Tarnowie, w Studiu Kosmetycznym Pasja wykonujemy na najwyższej jakości specjalistycznych preparatach marki INDIGO.

Czym wyróżnia się manicure hybrydowy INDIGO?

Manicure hybrydowy INDIGO zapewnia najwyższą trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i doskonały wygląd płytki paznokciowej. Wszystko to dzięki unikalnej formule trzech, wzajemnie uzupełniających się produktów: bazy, warstwy koloru i warstwy wierzchniej utwardzanych w lampie UV. Wszystkie warstwy produktów używanych do manicure hybrydowego INDIGO są niezwykle cienkie, ale jednocześnie mocne i wytrzymałe. Przyjdź i przekonaj się, że zapewniamy jeden z najlepszych manicure INDIGO w Tarnowie! Twoje paznokcie będą przepięknie błyszczeć!

Komu polecamy paznokcie hybrydowe?

Manicure hybrydowy polecamy osobom, które nie chcą ingerować w naturalną płytkę paznokcia, ale zależy im na wysokiej trwałości manicure.

Komu odradzamy manicure hybrydowy?

Paznokcie hybrydowe odradzamy osobom z bardzo mocno zniszczoną płytką. W takiej sytuacji najpierw należy naprawić uszkodzenia i dopiero wtedy myśleć o trwałym manicure. Klientom z uszkodzoną płytką polecamy zabiegi regeneracji i nadbudowy paznokcia, które pomogą pozbyć się uszkodzeń i przywrócić zdrowy wygląd płytki.

Czy manicure hybrydowy sprawdza się w przypadku krótkich paznokci?

Klientkom, którym trudno zapuścić dłuższe paznokcie polecamy zabieg z wykorzystaniem BAZY PROTEINOWEJ, który pozwala przedłużyć naturalną płytkę o 1 do 5 mm, nie rezygnując jednocześnie ze wszystkich zalet, jakie oferuje manicure hybrydowy, dodatkowo wzmacnia nasza płytke paznokciową poprzez proteiny zawarte w lakierze. BAZE PROTEINOWĄ można nakładać również na słabą i zniszczoną płytkę.

Jaka jest różnica pomiędzy manicure INDIGO, a klasycznym manicure?

Trwały manicure wymaga zastosowania lampy UV, która służy do utwardzania zastosowanych kosmetyków. Paznokcie utrwalane tą metodą uzyskują 100% trwałości już w momencie wyjścia z gabinetu. Efekt ten utrzymuje się do 3 tygodni, niezależnie od codziennych czynności, które sprzyjają uszkodzeniu lakieru, takich jak sprzątanie czy zmywanie. Inaczej jest w przypadku zwykłego lakieru, który może ulec uszkodzeniu nawet do 2 godzin po nałożeniu i charakteryzuje się znacznie mniejszą trwałością.

Czy manicure hybrydowy nie uszkodzi moich paznokci?

Trwały manicure INDIGO nie wymaga ingerencji w naturalną strukturę paznokcia, dzięki czemu jest w 100% bezpieczny. Zarówno nakładanie, jak i usuwanie manicure hybrydowego INDIGO przebiega w sposób nieinwazyjny – nie osłabia, nie wysusza i nie niszczy płytki.

Jak usuwa się trwały manicure?

W naszym studio, manicure hybrydowy usuwamy specjalnym preparatem, który zapewnia 100% ochronę płytki paznokciowej. Niektórzy chcą samodzielnie usunąć manicure – jest to możliwe przy zastosowaniu czystego acetonu (nie dłużej 15 minut), niemniej jednak tylko zabieg u profesjonalisty gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Czy jest możliwe wykonanie trwałego pedicure?

Jak najbardziej! W Studiu kosmetycznym Pasja pedicure hybrydowy cieszy się coraz większą popularnością! Wykonujemy go analogicznie do manicure hybrydowego, podobnie wygląda również kwestia trwałości zabiegu. Pedicure hybrydowy utrzymuje się nawet 28 dni!

Jakie są najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania manicure hybrydowego?

  •  wysoka trwałość – do 28 dni,
  •  brak konieczności oczekiwania na wysuszenie lakieru,
  •  paznokcie nie łamią się i nie rozdwajają,
  •  pełne bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej,
  •  brak ryzyka alergii.

Zobacz nasz cennik.

Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here
Enter your text here

Umów się na wizytę